Dirigent gezocht.

Dirigent gezocht.
We zijn op zoek naar een dirigent, woonachtig in- of in de nabije omgeving van Veenendaal die “hobbymatig” ons koor op onze vaste wekelijkse oefenavond (’s maandags) wilt leiden en verbeteren en ons tevens begeleidt tijdens optredens. Voor verdere informatie waaronder onkostenvergoeding kunt u contact opnemen met onze secretaris de heer Herman Opperman, telf. 06-50241689.
Bent u geen dirigent maar u heeft wel interesse in ons koor, ook (mannelijke)- leden en muzikanten zijn van harte welkom (accordeon, saxofoon, keyboard

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>